347
Trizer - skuteczne tabletki na odchudzanie (5)

Trizer – tabletki na odchudzanie

Trizer - skuteczne tabletki na odchudzanie (5)Sposób na nadwagę
Otyłość jest jedną z chorób cywilizacyjnych. Nadmierne spożycie kalorii, siedzący tryb życia, niska aktywność fizyczna oraz źle dobrane proporcje makroskładników w diecie powodują błędne koło. Brak ruchu sprawia, że nie organizm nie ma jak spalić nadwyżki kalorii. Wysoki udział prostych węglowodanów w spożywanych posiłkach powoduje częste wyrzuty insuliny, które indukują odkładanie tkanki tłuszczowej.

Walka z nadwagą

Tradycyjny sposób odchudzania, ograniczenie kalorii i zastosowanie diety ketogenicznej, nie każdej osobie przyniesie dobre rezultaty. Ból głowy i spowodowane nadmiarem białka w diecie zakwaszanie organizmu mogą być nie do zniesienia. Podobnie jak forsowny wysiłek fizyczny, dla niewytrenowanego organizmu będzie nasilał procesy kataboliczne i paradoksalnie utrudni spalanie tkanki tłuszczowej.

Dobrym wyjściem jest preparat Trizer – tabletki na odchudzanie. Zawierają w swoim składzie substancje przyspieszające przemianę materii i ograniczające apetyt. Dzięki nim odchudzanie przebiegnie szybko i zdrowo.

Inne wpisy związane z medycyną:

About the author: